• In English
 • Незабаром буде оголошено переможця тендеру на спорудження фасаду Одеського морвокзалу, - Володимир Кістіон
  опубліковано 24 листопада 2016 року о 10:45

  21 листопада завершився тендер на спорудження кінетичного фасаду на будівлі морського вокзалу в Одесі. Наразі відбуваються необхідні процедури для офіційного оголошення переможця. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, який з липня 2016 року опікується питанням реконструкції одеського морвокзалу.

  Найбільш вигідну пропозицію зробило ТОВ "Укрзв'язокгідробуд". Вартість робіт відповідно до пропозиції компанії складає 10,36 млн грн. Ця ж компанія займалася реконструкцією приміщень морвокзалу. Наразі внутрішні ремонтні роботи завершено, а спорудження фасаду має відбутися до кінця 2016 року.

  «Як і було заплановано ще у липні, тендер на будівництво фасаду було оголошено вчасно – 2 листопада, через систему Prozorro. Торги завершено, визначено найкращу пропозицію, наразі проводяться всі необхідні процедури для офіційного оголошення переможця та підписання договору підряду, після якого мають розпочатися безпосередньо будівельні роботи. Планується, що фасад буде споруджено до кінця року, але, звісно, не виключено деякі відхилення від запланованого графіку», - наголосив Володимир Кістіон.

  Нагадаємо, реконструкція будівлі Одеського морського вокзалу розпочалася у січні 2016 року. Вона передбачає ремонт внутрішніх приміщень та спорудження кінетичного фасаду.