• In English
 • Павло Розенко: Держава більше не буде дотувати олігархів
  опубліковано 23 листопада 2016 року о 12:36

  Багаті люди будуть платити ринкову ціну за газ, а тим, хто не має великих статків допоможе держава через систему субсидій. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  Відповідаючи народному депутату України Наталії Королевській щодо встановлення Урядом економічно обґрунтованої ціни на газ, Павло Розенко зазначив: «Пані Наталю, Ви ж багата людина! То чому ж держава повинна давати Вам дотацію на сплату ЖКП, закачуючи цю дотацію через «Нафтогаз», як Ви й робили при уряді Азарова?!».

  «Ваш Уряд, тримаючи нібито низьку ціну на газ, насправді підтримував олігархів і багатих людей. Зараз ми перевертаємо цю піраміду. І тепер Ви, Наталіє Юріївно, як багата людина будете платити повну ціну за газ. А ті люди, які не можуть цього робити, отримають субсидії», - наголосив Павло Розенко.

  Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що не потрібно лякати людей тим, що субсидію отримати складно. «Не треба лякати людей. Ми пройшли минулий опалювальний сезон і нормально пройдемо цей», - підкреслив він, уточнивши, що субсидію можуть отримати в тому числі і ті, хто орендує квартиру, надавши письмовий договір з орендодавцем, і ті, хто має заборгованість по зарплаті, і вкладники неплатоспроможних банків.