• In English
 • Землевпорядники Херсонської області від початку року зареєстрували понад 16 тисяч земельних ділянок та видали майже 39 тисяч витягів з Державного земельного кадастру
  опубліковано 22 листопада 2016 року о 13:17

  Державні кадастрові реєстратори Херсонщини від початку року видали більш ніж 38,7 тис. витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше громадян звернулося за витягами в Чаплинському районі – понад 3,4 тисячі.

  У середньому за тиждень фахівці землевпорядної служби області приймають та опрацьовують більше 1,5 тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

  Популярною у сфері земельних відносин залишається послуга з реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі. З початку поточного року кадастрові реєстратори землевпорядної служби Херсонщини зареєстрували понад 16,1 тис. земельних ділянок. Найбільше – понад 1,4 тис. – у Каховському районі.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.