• In English
 • Прем'єр-міністр України: Ми з нетерпінням чекаємо нових спільних проектів із Хорватією
  опубліковано 21 листопада 2016 року о 15:38

  Увесь урядовий апарат налаштований на створення механізмів для підтримки ефективної та успішної діяльності бізнесу та інвесторів в Україні. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття Українсько-хорватського бізнес-форуму у рамках офіційного візиту Прем'єр-міністра Республіки Хорватія Андрея Пленковича в Україну у понеділок.

  Володимир Гройсман зауважив, що за результатами переговорів із Прем'єр-міністром Хорватії Голови Урядів домовилися провести засідання міжурядових комісій з питань торговельно-економічного та військово-технічного співробітництва.

  "Ми беремо на себе зобов'язання, що на рівні двох держав ми створимо якісні механізми взаємодії, які дадуть можливість вам вільно, безпечно інвестувати, займатися бізнесом, робити справу ефективно, і для цього увесь урядовий апарат буде налаштований на створення механізмів підтримки такої діяльності", - наголосив Володимир Гройсман, звертаючись до представників бізнесу Хорватії.

  Голова українського Уряду зазначив, що у двосторонньому співробітництві України та Хорватії є надзвичайно великі перспективи для розвитку. Торговельний оборот країн збільшився у 1,5 рази, але цифри є дуже малими, зазначив він.

  "Ми з нетерпінням чекаємо нових спільних проектів і все будемо робити для того, щоб вони для кожного з вас були успішними і успішними для наших двох країн", - наголосив Володимир Гройсман.

  Прем'єр-міністр Республіки Хорватія Андрей Пленкович під час спілкування із журналістами зауважив, що проведення бізнес-форуму сприятиме поглибленню економічних відносин країн.

  За його словами, для участі у бізнес-форумі приїхало 100 підприємців, "що свідчить про дуже великий інтерес хорватського підприємництва до розвитку відносин з Україною".

  Прем'єр-міністр України підкреслив символічність початку роботи Українсько-хорватського бізнес-форуму під час "історичного візиту" Прем'єр-міністра Республіки Хорватія Андрея Пленковича та у день третьої річниці Революції Гідності, "коли українці визначили, що вони є частиною неподільної Європи, єдиної європейської родини".

  Україна сьогодні проходить свій шлях реформ, зауважив Володимир Гройсман.

  У ІІІ кварталі ВВП країни зріс на 1,8%, агентство Fitch підвищило суверенний рейтинг України, зауважив Прем'єр-міністр. Також спостерігається збільшення обсягів виробництва промислової продукції.

  Україна має серйозний потенціал до розвитку різних секторів економіки, зокрема аграрного сектору, машинобудування, хімічної промисловості, металургії, літакобудування, енергетики, зазначив Володимир Гройсман.

  За його словами, Уряд зацікавлений у тому, щоби Україна розвивалася. Цей розвиток можливий тоді, коли буде відновлене зростання національної економіки.

  У цьому контексті він навів приклад декількох останніх дій Уряду щодо стимулювання економічного зростання. Так, Уряд розпочинає масштабний процес приватизації у країні, "щоб залучити інвесторів, які можуть приходити і вільно працювати".

  Також створено спеціальний Офіс залучення та підтримки інвестицій, "який буде підпорядкований кожній компаній, що інвестує в Україну".

  "Наше завдання – щоби ваша інвестиція була успішною. Ми хочемо, щоб коли ви робите інвестицію в Україну, коли ви поглиблюєте свої торговельні відносини з нашою країною, щоб ви відчували успіх. Саме ваш успіх – запорука розвитку нашої держави", - підкреслив Володимир Гройсман, звертаючись до представників бізнесу.

  "Завдання влади – створити розумні регуляції, які би дали можливість бізнесу відкритися, а завдання бізнесу – максимально використати свої можливості, контакти, які у тому числі сьогодні будуть зароджені, і реалізуватися", - зазначив Прем'єр-міністр України.