• In English
 • Роман Насіров: Україна та Хорватія поглиблюють співпрацю у митній сфері
  опубліковано 21 листопада 2016 року о 15:26

  Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров та Віце-прем'єр-міністр, Міністр економіки, малого та середнього підприємництва і ремесел Республіки Хорватія Мартіна Далич підписали Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про зміни та доповнення до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про взаємну допомогу в митних справах.

  «Ми маємо достатньо серйозний потенціал щодо розвитку українсько-хорватських відносин у сфері митної справи. Зокрема, мова йде про технічну допомогу та обмін інформацією між відповідними митними органами щодо правильного застосування митного законодавства, щодо перевезення і відвантаження товарів, їхнього розташування, призначення, вартості та походження, а також щодо вчинених або запланованих дій, які порушують або можуть порушити митне законодавство», - прокоментував підписання Протоколу Роман Насіров.

  За його словами, скоординована співпраця України та Хорватії сприятиме покращенню митного контролю на кордонах та захисту фінансової безпеки держави.

  Роман Насіров також наголосив, що для України дуже важливим є залучення успішного досвіду інших країн, у тому числі Хорватії, у цій сфері. «Ми аналізуємо найкращі здобутки та напрацювання наших колег, аби адаптувати їх до наших реалій», - підкреслив очільник відомства.