• In English
 • У Мінкультури обговорили стан підготовки до проведення Року Японії в Україні у 2017 році
  опубліковано 18 листопада 2016 року о 14:44

  Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі.

  Під час зустрічі сторони обговорити стан та перспективи розвитку двостороннього співробітництва. Зокрема, проведення у 2017 році Року Японії в Україні.

  Міністр культури Євген Нищук повідомив, що в Україні високо цінують сьогоднішній рівень відносин з Японією, яка є одним із ключових партнерів нашої держави в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

  «Я дуже радий, що останнім часом активізувалося співробітництво між Україною та Японією. І важливим є те, що впродовж останніх років спостерігається стала тенденція до зростання інтересу української громадськості до самобутньої культури, історичної спадщини та сьогодення японської держави, про що свідчить значна кількість заходів культурно-гуманітарного спрямування, що відбуваються як в Україні, так і в Японії. Ми прагнемо до подальшого розвитку двостороннього співробітництва між нашими країнами», - сказав Євген Нищук.

  «Я вважаю, що японська ментальність є дуже близькою до української, адже ваш народ є дуже поетичними, цінує традиції. Наступний рік має стати Роком Японії в Україні. Ми активно готуємо план заходів та будемо раді співпраці».

  В свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі окреслив широкий спектр ідей щодо заходів, які японська сторона планує реалізувати всією Україною в рамках проведення Року Японії. Серед запланованих заходів виставки японського мистецтва, організація спільних концертів та символічне висадження сакур.

  Сторонами було досягнуто домовленості про наступну зустріч для узгодження остаточного плану заходів Року Японії в Україні у 2017 році.