• In English
 • Володимир Гройсман: Діалог влади і релігійних організацій допоможе проведенню реформ у країні
  опубліковано 18 листопада 2016 року о 14:32

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман впевнений, що діалог релігійних організацій і влади дозволить зміцнити духовну основу державності, сприятиме проведенню реформ у країні. Про це він заявив на спільній із Президентом України Петром Порошенком зустрічі із представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, під час якої відбулося урочисте підписання Президентом змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування неприбуткової (добродійної) діяльності, в тому числі гуманітарної допомоги, благодійної діяльності, меценатства, милосердя тощо, що здійснюється релігійними організаціями.

  Володимир Гройсман зазначив, що такий діалог "має конкретний результат, коли ухвалюються рішення, приймаються закони", з'являється розуміння єдності і цілісності держави, що допомагає відповідати на існуючі виклики.

  Прем'єр-міністр підкреслив, що сильна держава, міцна економіка, ефективна безпека і оборона країни можливі тоді, "коли є міцна духовна основа".

  Він подякував представникам церков та релігійних організацій за їх готовність докладати зусилля для "зміни країни на краще".

  Уряд завжди готовий до діалогу щодо подолання внутрішніх і зовнішніх викликів, які стоять перед країною, підкреслив Володимир Гройсман.

  У свою чергу представники духовенства висловилися за забезпечення єдності у країні для ефективної протидії внутрішнім і зовнішнім загрозам. "Головне – зберегти Україну як незалежну державу, – сказав зокрема Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. – В єдності – наша сила".