• In English
 • Голова Уряду: Ми вийшли з переддефолтного стану - українська економіка вистояла і починає відроджуватися
  опубліковано 16 листопада 2016 року о 12:16

  Економіка України починає відродження, і Уряд докладає зусиль для того, щоб утримати і пришвидшити це зростання та реінвестувати його у якість життя людей. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

  Прем'єр-міністр зауважив, що нещодавно агентство Fitch підвищило суверенний рейтинг України у своєму рейтингу.

  Також ВВП країни у третьому кварталі 2016 року відповідно до аналогічного періоду минулого року зріс на 1,8%.

  "Фактично ми вийшли з переддефолтного стану, в якому країна знаходилася, - зауважив Володимир Гройсман. - Сьогодні можливо підкреслити, що це добрий сигнал, коли ми піднялися у цьому рейтингу".

  Прем'єр-міністр зазначив, що після початку військової агресії Україна стикнулася з надзвичайними викликами: частина території тимчасово окупована і всі традиційні ринки були закриті ворогом.

  Він також зауважив, що невдала економічна політика, що багато років провадилася у державі, привела до того, що Україна зустріла виклики з ослабленою економікою та порожнім бюджетом. За 2,5 роки Уряду, Парламенту і Президенту доводилося стабілізувати ситуацію через непопулярні дії та рішення.

  Сьогодні після серйозного падіння ВВП економіка країни від початку 2016 року демонструє зростання – від +0,1% ВВП у І кварталі до +1,8% у ІІІ кварталі, наголосив Володимир Гройсман.

  "Це говорить тільки про єдине – Україна вистояла, і наше завдання – зробити це зростання стійким і пришвидшеним. Це означає, що в Україні будуть створюватися нормальні робочі місця, буде нормальна робота, буде нормальна заробітна плата, буде конкурентний український продукт. Ми розпочинаємо розвиток", - наголосив Голова Уряду.

  Описание: d:\Users\Kozub-s-a\Desktop\image003.jpg

  За словами Володимира Гройсмана, від математичного зростання економіки до реального відчуття громадян має минути певний період часу. Уряд зосереджений над тим, щоб підтримувати це економічне зростання.

  "Я розумію, це є ще не відчутно для українських громадян, але це є позитивні сигнали того, що українська економіка починає відроджуватися, і ми починаємо економічне зростання. І наша політика, політика Уряду полягає у тому, щоб через економічне зростання ми змогли сформувати ресурси для того, щоб інвестувати ці ресурси у реальну якість життя людей", - заявив Володимир Гройсман.