• In English
 • Обговорено питання розширення співпраці між Україною та ГУАМ у сферах молоді та спорту
  опубліковано 26 серпня 2016 року о 16:52

  26 серпня 2016 р. у приміщенні Мінмолодьспорту відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана з Генеральним Секретарем Організації за демократію та економічний розвиток - ГУАМ Алтаєм Ефендієвим.

  У ході бесіди сторони обговорили питання розширення співробітництва між Україною та ГУАМ у молодіжній та спортивній сферах, зокрема створення в рамках ГУАМ Робочої групи з питань молоді та спорту, розширення міжнародного регіонального партнерства в рамках ГУАМ, проведення спільних спортивних та молодіжних заходів, відновлення Молодіжного форуму ГУАМ тощо.

  У зустрічі також взяли участь: Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Андрій Кононенко та заступник начальника Відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту України Ірина Турецька.

  Довідково

  Організація за демократію та економічний розвиток - ГУАМ є міжнародною регіональною організацією, до складу якої входять Азербайджанська Республіка, Грузія, Республіка Молдова та Україна.