• In English
 • У Миколаєві відкрили вербувальний центр Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  опубліковано 26 серпня 2016 року о 17:32

  Сьогодні, 26 серпня, у Миколаєві відкрили вербувальний центр Військово-Морських Сил Збройних Сил України, основною метою якого є підвищення темпів комплектування кораблів та військових частин національного флоту військовослужбовцями військової служби за контрактом.

  «Сьогодні почав свою роботу вже другий вербувальний центр Військово-Морських Сил ЗС України, – зазначив заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України по роботі з особовим складом – начальник відділу капітан 1 рангу Андрій Урсол. – Це новий підхід до комплектування професійного національного флоту, адже ми надаємо кандидату вже під час перших співбесід максимально об’єктивну інформацію про те, де він буде служити, і які умови його очікують», – додав представник командування ВМС ЗС України.

  Крім того, капітан 1 рангу Андрій Урсол акцентував увагу на використанні в даних закладах основних елементів професійно-психологічного відбору та їхній тісній взаємодії із військовими частинами українських ВМС.

  Командування ВМС ЗС України запрошує усіх бажаючих пов’язати своє життя з вітчизняним військовим флотом до вербувальних центрів Військово-Морських Сил, які розташовуються за адресами:

  м. Одеса, вул. Маріїнська, 4 (кут вул. Пироговської), тел. (097) 041-17-55;

  м. Миколаїв, вул. Велика Морська,14, тел. (068) 148-98-50, (093) 330-48-68.