Відбулися робочі зустрічі в рамках Програми Партнерства в сфері регулювання енергетики з Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств США

опубліковано 28 липня 2016 року о 19:07

25-28 липня в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулися робочі зустрічі в рамках Програми Партнерства в сфері регулювання енергетики з Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств США (NARUC), яка реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічах взяли участь фахівці Комісії по регулюванню корпорацій штату Арізона (ACC), Комісії з регулювання комунальних підприємств штату Каліфорнія (CPUC), а також Грузинської Національної комісії з регулювання енергетики та водного господарства. Також в заходах взяли участь представники установ і організацій: Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Всеукраїнської громадської організації «Енергетична Асоціація України», Антимонопольного Комітету України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, ТОВ «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна», ТОВ «Донбаська паливно-енергетична компанія».

Тематика зустрічей охоплювала три напрями:

- створення та стимулювання розвитку механізмів управління попитом;

- удосконалення процедур розгляду звернень та скарг споживачів;

- розробка єдиної системи регуляторного обліку.

Конструктивний обмін ідеями та інформацією, прикладами найкращої практики в сфері регулювання енергетики в рамках Програми Партнерства сприятиме удосконаленню нормативно-правової бази регулювання субєктів природних монополій, посиленню спроможності Комісії в сфері захисту прав споживачів, ефективному, сталому та прозорому функціонуванню ринків електроенергії та природного газу та їх розвитку.