• In English
 • Делегація США ознайомилася із можливостями Держприкордонслужби України
  опубліковано 01 липня 2016 року о 12:04

  Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк зустрівся із заступником Головного патрульного агента Тюксонського сектору Прикордонного патруля США Феліксом Чавесом.

  Нагадаємо, що зараз в Україні перебуває делегація митної та прикордонної служби Сполучених Штатів Америки, які мають оцінити потреби щодо реформи української митниці. У межах компетенції до цього процесу залучена і Держприкордонслужба.

  Під час зустрічі Василь Серватюк коротко ознайомив американських гостей із обстановкою на державному кордоні та тими завданнями, які стоять зараз перед прикордонним відомством. Закордонній делегації продемонстрували технічні елементи організації моніторингу за лінією державного кордону та Центри управління службою, як базовий елемент організації управління.

  Василь Серватюк зазначив, що Держприкордонслужба активно співпрацює уз США в рамках кількох урядових та відомчих програм. У рамках цієї співпраці підвищується технічне оснащення державного кордону, вдосконалюються форми та методи боротьби із корупцією, будується надійний щит на шляху розповсюдження ядерної зброї.

  У той же час Державна прикордонна служба України як відомство, що динамічно розвивається, потребує допомоги у низці ініціатив щодо вдосконалення системи охорони кордону поза пунктами пропуску, моніторингу за надводною обстановкою та багато іншого.

  Голова делегації США дав схвальну оцінку тим змінам, що відбуваються в Державній прикордонній службі України та прийняв до уваги зазначені генерал-лейтенантом Василем Серватюком  пропозиції.  

  Загалом Місія з оцінки потреб працюватиме в Україні до 11 липня, за результатами чого буде сформовано план дій реформи та розпочато його виконання.