• In English
 • Євген Нищук зустрівся з представниками Міністерства закордонних справ - командою “Культурна дипломатія України від МЗС”
  опубліковано 22 квітня 2016 року о 15:37

  Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з представниками Міністерства закордонних справ - командою “Культурна дипломатія України від МЗС” – Дмитром Кулебою та Ольгою Жук.

  Під час розмови було обговорено налагодження горизонтальних міжвідомчих комунікацій для тісної співпраці та напрацювання бачення спільної мети. А також обговорено ряд актуальних іміджевих культурологічних тем, серед них:  активна участь українських митців усіх сфер у важливих світових форумах та представленнях, презентація України на традиційному європейському книжковому ярмарку, історія якого сягає декількох століть - Франкфуртському книжковому ярмарку  та одній з провідних виставок сучасного мистецтва, що проходить що два непарні роки у Венеції (Італія) - Венеційська бієнале та інших.

  Також розглядалися особливості функціонування культурних центрів України за кордоном. 

  “Основна мета не лише презентувати Українське мистецтво світові на важливих майданчиках, а й закласти та налагодити якісно нову форму роботи між МЗС та Мінкультури, що допоможе суттєво підвищити її ефективність”, – зазначив Євген Нищук.