• In English
 • Моніторинг МІП на Луганщині: У визволеному від окупації Рубіжному українських ЗМІ стало значно більше
  опубліковано 17 лютого 2016 року о 16:44

  Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України продовжує моніторинг в зоні АТО. На цей раз радник Міністра з питань відновлення телерадіомовлення Олександр Бригинець провів аналіз українського мовлення в місті Рубіжне Луганської області.

  «Це місто пережило окупацію, тепер тут розпочався етап відбудови. Під час розмов з місцевими активістами, з’ясувалося, що інформаційний фронт тут вже в тилу – значно збільшилася кількість українських мовників завдяки встановленню передавальної техніки, виділеної рішеннями Комісії при МІП», - передає із зони АТО радник.

  Під час розмови з представниками місцевої влади, Олександр Бригинець висловив задоволення наявністю українських ЗМІ в Рубіжному.

  Тут активно працюють центральні ЗМІ і місцева телестудія, а також паперові і електронні газети.

  Зокрема, заступник міського голови Рубіжного Олександр Якунін зазначає, що в місті тепер транслюється багато різних українських телеканалів - значно більше, ніж до окупації. Однак, власники супутникових антен іноді віддають перевагу російським серіалам.

  Нагадаємо, мета проведення моніторингу МІП в зоні АТО – вивчити та максимально реінтегрувати інформаційний простір Сходу. За результатами щотижня на засіданні Комісії при МІП виносяться відповідні рішення за зібраними відомостями по містах та селах зони АТО. За винесеними рішеннями виділяється передавальна техніка, яку встановлює Концерн РРТ на місцях, та відповідно виділяються частоти для мовлення тих чи інших телерадіоканалів Нацрадою України з питань телерадіомовлення.