• In English
 • МОН продовжує співпрацю з LEGO Foundation
  опубліковано 17 лютого 2016 року о 16:16

  17 лютого 2016 року заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей зустрівся з представниками LEGO Foundatіоn: директором благодійного фонду LEGO Foundation Майклом Ренвілардом (Королівство Данія), директором освітніх технологій LEGO Education (Південна Африка) Брентом Хатчесоном та координатором благодійного фонду LEGO Foundation  в Україні Оксаною Ромою.

  Під час зустрічі сторони обговорили низку питань стосовно продовження співпраці між Міністерством освіти і науки та LEGO Foundatіоn, зокрема щодо результатів впровадження програми з ЛЕГО-конструювання в дошкільних навчальних закладах України, питання розширення мережі ДНЗ, залучених до проекту та впровадження ЛЕГО-конструювання в початковій школі.

  Павло Хобзей проінформував про виконання освітніх реформ в Україні, зокрема, про законопроект «Про освіту» та його основні положення. Окрім того, заступник Міністра висловив побажання щодо розвитку діяльності  LEGO Foundation у початковій школі, не тільки в дошкільних навчальних закладах. Таким чином, діти зможуть краще засвоювати матеріал, а вчителі краще підготовити дитину до основної школи. «Основні зміни стосуватимуться змісту та підходів вчителя до навчання в школі. Ми хочемо змінити навчання через ігрову діяльність, тому що діти люблять LEGO, їм вже не буде нудно сидіти на уроках», - зазначив заступник Міністра.

  Майкл Ренвілард та Брент Хатчесон перебуватимуть з візитом в Україні з 15-19 лютого. Програмою візиту передбачено візити до дошкільних навчальних закладів, які є учасниками проекту, та проведено міні-тренінг для педагогів м. Києва і тренерів з інших регіонів.

  На сьогодні 118 закладів освіти Київської, Харківської, Львівської, Одеської та Дніпропетровської областей уже поринули у світ дитинства і гри з ЛЕГО. Найближчим часом для педагогів заплановано проведення серії тренінгів «Інноваційні механізми створення ігрового простору дитини».