• In English
 • У рамках програми Україна-Норвегія триває професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей
  опубліковано 17 лютого 2016 року о 15:24

  В Одесі на базі Південно-українського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського стартували чергові курси за програмою професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації для військовослужбовців, які плануються до звільнення або вже звільнені з військової служби та членів їх сімей.

  Даний проект проводиться в рамках програми Україна-Норвегія за сприяння Міжнародного фонду соціальної адаптації.

  Упродовж курсової підготовки близько трьох десятків військовослужбовців та членів їх сімей отримають комплекс знань та практичних навичок за спеціальностями «Адміністратор малого бізнесу» та «Менеджмент малого бізнесу».

  Навчання проводиться за міжнародними стандартами досвідченими викладачами університету, які в рамках проекту перепідготували чотири потоки слухачів. Заняття проводитимуться переважно у формі моделювання реальних ситуацій та з наведенням живих фактів із сучасної підприємницької діяльності в країні.

  Через два з половиною місяці слухачі курсів отримають сертифікат міжнародного зразка про проходження програми навчання. Також організатори обіцяють своїм випускникам допомогу у працевлаштуванні.