• In English
 • У 2015 році на магістралях України капітально відремонтували 80 залізничних переїздів
  опубліковано 17 лютого 2016 року о 15:14

  У рамках галузевої програми забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах у 2015 році було відремонтовано 80 переїздів капітальним ремонтом та 6 переїздів з автобусним рухом обладнано автоматикою.

  Так, у минулому році залізничники обладнали автоматикою переїзди на станціях: «Перечив» Львівської залізниці, «Дачна» Одеської залізниці, «Сагайдак» і «Світловодськ» Південної залізниці, «Вінниця» і «Святошин-Борщагівка» Південно-Західної залізниці.

  Також у рамках галузевої програми впродовж 2015 року відремонтували 80 залізничних переїздів капітальним ремонтом, із яких 20 – на Придніпровській залізниці, 21 – на Південно-Західній, 10 – на Південній, 15 – на Одеській і 14 – на Львівській залізниці.

  Для покращення умов руху автомобілів на 93 переїздах залізничники уклали настил зі збірного залізобетону та покращили видимість на трьох залізничних переїздах, два з яких на Одеській залізниці та один на Придніпровській.

  У цілому впродовж п’яти років залізничники капітально відремонтували 420 залізничних переїздів, обладнали автоматикою 46 залізничних переїздів, уклали переїзний настил зі збірного залізобетону на 610 переїздах, а також покращили видимість на 16 переїздах.

  Нагадаємо, програма забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах реалізовувалася в галузі впродовж 2011-2015 років, за якою залізниці України власним коштом ремонтували й оснащували переїзди додатковими засобами безпеки руху.

  Водночас залізничники наголошують: усі додаткові заходи з ремонту й модернізації залізничних переїздів будуть марними, якщо водії автомобілів і надалі порушуватимуть правила дорожнього руху. ПАТ «Укрзалізниця» закликає водіїв автотранспорту суворо дотримуватися Правил дорожнього руху, бути вкрай уважними на залізничних переїздах і не наражати на небезпеку свої та чужі життя.

  Довідково

  Зараз на залізницях України експлуатуються 5422 залізничні переїзди, зокрема, обладнаних автоматичною переїзною сигналізацією – 4168. Переїздів із черговим – 1497, з яких 1468 обладнані автоматичною переїзною сигналізацією.