• In English
 • Земельні платежі: за місяць місцеві бюджети Волині отримали 10,6 мільйона гривень надходжень
  опубліковано 16 лютого 2016 року о 15:10

  За перший місяць 2016 року надходження до бюджетів місцевих громад Волинської області від плати за землю склали 10,6 млн. гривень. З цієї суми 2,9 млн. грн. становила орендна плата та 7,7 млн. грн. - земельний  податок.

  Землевпорядники Волині відзначають, що такий обсяг отриманого фінансово ресурсу дає можливість сподіватись на високу динаміку надходжень упродовж поточного року.

  «Плата за землю у повному обсязі спрямовується до місцевих скарбниць, і той факт, що у першому місяці року вже надійшло понад 10 мільйонів, дає змогу оптимістично оцінювати можливий обсяг надходжень у 2016 році. Ці кошти відчутно допоможуть громадам у вирішенні низки питань розвитку інфраструктури чи соціальної сфери», - відзначає в.о начальника головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

  Нагадаємо, за підсумками 2015 року місцеві бюджети Волинської області отримали 160,7 млн. грн. плати за землю.

  Довідково

  Плата за землю здійснюється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

  Платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом, а також  площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.