• In English
 • У Міністерстві оборони запроваджено нові стандарти у сфері медичного забезпечення
  опубліковано 16 лютого 2016 року о 14:45

  «Наразі в Адміністрації Президента України перебуває на розгляді проект Указу “Про Воєнно-медичну доктрину України”, схвалений Кабінетом Міністрів України наприкінці минулого року. Цей ключовий документ у військово-медичній сфері дозволяє запровадити єдині підходи до збереження та зміцнення здоров’я військовослужбовців, поліпшити матеріально-технічне оснащення медичних служб Збройних Сил України та інших військових формувань», - про це повідомив під час брифінгу заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

  За його словами, триває реалізація Програми курсу медико-психологічної та соціальної реабілітації учасників АТО, якою охоплено понад 6,5 тисяч осіб. 58 військовослужбовців Збройних Сил України проходять реабілітацію у санаторно-курортних закладах. Всього реабілітаційне лікування пройшли вже близько 2 тисяч учасників АТО.

  Крім того, на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони перебуває 66 військовослужбовців Збройних Сил України, поранених в ході АТО. Ще 20 учасників АТО проходять лікування за кордоном. Із них 15 – у Німеччині, 4 – у США та один – у Польщі.

  Також заступник Міністра оборони наголосив, що у трьох військових медичних закладах - у Києві, Запоріжжі та Маріуполі - завершується впровадження пілотного проекту “Е-здоров’я”, який дозволить вести електронні медичні картки військовослужбовців.