• In English
 • У Запорізькій області учасникам АТО передадуть більше 800 земельних ділянок
  опубліковано 16 лютого 2016 року о 11:00

  Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Запорізької області передадуть у власність учасникам АТО 804 земельні ділянки. Саме таку кількість дозволів отримали військові на відведення земель загальною площею 568 гектарів.

  Загалом з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею до головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області учасники АТО подали 2171 заяву на отримання ділянок. Найактивніше військові використовують право на отримання землі у Запорізькому – 542 звернення, Мелітопольському – 509 звернень, Вільнянському – 251 звернення районах області. Найменше заяв надійшло у Веселівському (10) та Кам’янсько-Дніпровському (11) районах області.

  За результатами розгляду звернень учасникам АТО надали 304 дозволи на ділянки для для ведення особистого селянського господарства, 286 дозволів для індивідуального садівництва та 214 дозволів для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

  На сьогодні вже завершили оформлення землі у власність 63 учасники АТО. Військові отримали земельні ділянки загальною площею 21,57 га.

  У Головному управлінні Держгеокадастру у Запорізької області до реєстру внесли 1912 гектара земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані учасникам АТО. Цільове призначення ділянок – для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.