• In English
 • Олексій Павленко: Україна зацікавлена в активізації інвестиційного співробітництва зі Швецією
  опубліковано 12 лютого 2016 року о 17:36

  Україна зацікавлена у поглибленні та активізації взаємного співробітництва зі Швецією на рівні уряд-уряд та бізнес-бізнес. Про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Андреасом фон Бекератом.

  За словами Міністра, двостороннє співробітництво спрямоване на поглиблення взаємовигідних відносин у галузі лісового господарства, у сфері забезпечення безпеки харчових продуктів тваринного походження та розвитку альтернативних видів палива. Крім того,  передбачається залучення швецького досвіду щодо підвищення конкурентоспроможності агропромислової продукції і переробки сільськогосподарських продуктів та активізація інвестиційного співробітництва, зокрема через створення спільних підприємств у  сфері аквакультури.

  Під час зустрічі Посол Швеції позитивно оцінив роботу Міністерства аграрної політики та продовольства України. Зокрема, він відзначив відсутність будь-яких проблем у роботі з Міністерством та відкритість до комунікації і співпраці українського відомства.

  «Швеція - інноваційний та конкурентоспроможний діловий партнер. Ми прагнемо розвивати двосторонні відносини з цією країною в агросекторі. Ознайомлення швецької сторони з передовими досягненнями вітчизняної аграрної галузі відбувається, в тому числі, у  рамках Українсько-шведського бізнес-форуму. Загальна ідея бізнес-форуму - сприяння шведським компаніям започаткувати та розвивати бізнес в Україні», - повідомив Міністр.

  У свою чергу Андреас фон Бекерат запросив Олексія Павленка взяти участь та виступити з промовою на наступному двосторонньому бізнес-форумі, який планується провести в Києві у червні цього року.