• In English
 • Завершився тренінг з підготовки фахівців із психологічної реабілітації учасників АТО
  опубліковано 12 лютого 2016 року о 17:09

  Сьогодні у Мінсоцполітики вручено сертифікати 24 практикуючим психологам – учасникам „тренінгу для тренерів” з посттравматичної реабілітації українських військових, що брали або беруть участь у антитерористичній операції на Сході нашої держави.

  Захід було організовано Мінсоцполітики спільно з офісом Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA) в Україні на виконання Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України і NSPA про співпрацю у сфері медичної реабілітації.

  Протягом чотирьох днів семінару фахівці Українського католицького університету ознайомлювали слухачів з основами психотравматології, засадами надання допомоги при посттравматичному стресовому розладі (ПТСР), плануванням терапії при ПТСР, технікою інтеграції травматичної пам’яті тощо. Участь у заході взяли також фахівці Психологічної антикризової служби, Інституту психології ім. Г. Костюка, Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, Державної служби зайнятості й громадських організацій. Тренінг профінансовано за рахунок Трастового фонду НАТО.

  „Проведення заходу, важливого для повернення українських військовиків до мирного життя, стало можливим завдяки нашій співпраці з НАТО”, - зазначив на брифінгу за підсумками тренінгу Перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко.

  За його повідомленням, Мінсоцполітики за підтримки Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA) в Україні ініціює організацію наступних тренінгів із ознайомлення фахівців з сучасними методиками допомоги при посттравматичних стресових розладах як у столиці, так і в кількох регіонах.