• In English
 • Енергонезалежність України - питання №1 для держави, - Геннадій Зубко
  опубліковано 12 лютого 2016 року о 15:02

  Однією з найважливіших реформ, яку Мінрегіон продовжить у 2016 році, є енергоефективність. Її кінцева мета – повне позбавлення України енергетичної залежності. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час зустрічі членів Кабінету Міністрів України з дипломатичним корпусом та представниками міжнародних організацій.

  «Ми продовжимо і максимально підсилимо проведення енергоефективних заходів, модернізації комунальних підприємств, термомодернізації житлових будинків і соціальних об'єктів. Тільки комплексні енергоефективні заходи дозволять досягти максимальної економії ресурсів і коштів громадян», - наголосив він

  За словами урядовця, у 2016 році Мінрегіон створить Фонд енергоефективності, концепцію якого розроблено у співпраці з партнерами із Німеччини та Євросоюзу.

  «Фонд енергоефективності – це той інструмент, який дозволить раціональніше підходити до фінансування енергоефективних заходів і підтримки незахищених верств населення. Він допоможе вивести Україну на абсолютно незалежний енергетичний рівень», - підкреслив Геннадій Зубко.

  Нагадаємо, Мінрегіон відповідає за впровадження в Україні важливої реформи енергоефективності.