• In English
 • Дніпропетровщина приєдналася до обговорення пілотного проекту зі створення опорних шкіл
  опубліковано 11 лютого 2016 року о 10:28

  Опорні школи – це пілотний проект, впровадження якого обговорюється в Україні. Він передбачає, що в кожному освітньому окрузі буде створюватися 1-2 опорні школи. Вони матимуть краще оснащення та стануть методичним центром округу. Приєдналися до обговорення цього проекту і освітяни Дніпропетровщини під час виїзної наради Міністерства освіти і науки України за участю заступника Міністра Павла Хобзея.

  «До Міністерства надходить безліч пропозицій щодо реформування освіти. Найбільше – з Дніпропетровської області. Тому ми сьогодні проводимо нараду у вас. Адже людський капітал – найважливіше в нашій роботі», - сказав заступник Міністра освіти і науки.

  Проект передбачає, що опорні школи матимуть сучасне обладнання кабінетів передусім, фізики, хімії, біології, математики, інформатики тощо. Тут працюватимуть досвідчені вчителі. До опорної школи зможуть приїжджати діти з усього освітнього округу.

  «Опорні школи будуть об’єднувати учнів та поглиблювати їх знання. Запровадження цього проекту дозволить оптимізувати навчальний процес», - зазначив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олексій Полторацький.

  Також на нараді обговорили проект Концепції початкової освіти в Україні. Освітяни області запропонували: розвантажити навчальну програму з математики для початкових класів та зберегти для них курс «Основи здоров’я».