• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 11 лютого 2016 року о 09:23

  У контрольних пунктах в'їзду-виїзду, що на лінії розмежування, відмічався інтенсивний пасажиро-транспортний потік на всіх напрямах. Найбільш активним він був на КПВВ «Новотроїцьке».

  Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Мар’їнка» – 5170 осіб та 1190 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 6330 осіб та 1670 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 2710 осіб та 718 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2670 осіб.

  Учора на КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували спробу дачі хабара. Прямуючи на неконтрольовану територію, громадянин України запропонував прикордонному наряду кошти  у розмірі 200 гривень за сприяння в позачерговому пропуску його автомобіля. Чоловіка було затримано та передано представникам Національної поліції..

  Зазначимо, що спроби пропонування коштів громадянами не прискорюють проходження перевірочних заходів під час перетину лінії розмежування, а також можуть створювати низку незручностей і для інших учасників руху. Тому Держприкордонслужба ще раз звертається до усіх учасників руху, не створювали прецеденти та не намагатися впливати на прийняття правового рішення правоохоронцями, в тому числі шляхом пропонування коштів.

  Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через КПВВ «Мар’їнка» на в`їзд очікувало 100 автомобілів та на виїзд 170 транспортних засобів. У «Новотроїцькому» на в’їзд прямувало 50 авто, а на виїзд 20. Черг на «Гнутовому»  не було.