• In English
 • Павло Розенко: Наказу про поновлення Ярослава Кашуби на посаді не буде
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 14:36

  Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявляє, що не буде скасовувати свого наказу про відсторонення від посади директора Держслужби зайнятості Ярослава Кашуби.

   Павло Розенко нагадав, що 11 вересня 2015 року одразу після арешту керівника Держслужби зайнятості Кашуби наказом Мінсоцполітики він був відсторонений від виконання обов’язків. Згідно з рішенням Печерського суду термін відсторонення Кашуби від посади сплив 12 січня 2016 року.

  „На сьогодні у мене є рішення Печерського районного суду про те, що з 12 січня 2016 року термін його відсторонення від виконання обов’язків закінчився. У мене є офіційна заява Кашуби та його адвоката про те, що у зв’язку з цим рішенням він повинен повернутися на роботу, а я маю скасувати свій попередній наказ про його відсторонення і поновити на посаді”, - повідомив Павло Павло Розенко.

   Водночас, наскільки мені відомо, слідство щодо звинувачень у хабарництві колишнього Голови Держслужби зайнятості і досі не завершене, справа не передана до суду. Тому жодних підстав щодо поновлення на посаді Ярослава Кашуби без остаточного рішення суду щодо суті його справи я не бачу”, - зауважив Міністр.

   „Я не маю наміру скасовувати свій наказ про відсторонення Кашуби із посади керівника Держслужби зайнятості”, - підкреслив Павло Розенко.

   „Очевидно, що незабаром з боку колишнього керівника Держслужби зайнятості варто очікувати звернення до суду з вимогою зобов’язати мене поновити Кашубу на посаді”, - зазначив він.