• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 12:46

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування в районі проведення АТО.

  Учора з боку населеного пункту Олександрівка, що на неконтрольованій території, російськими найманцями здійснено обстріл з гранатомету АГС-17 контрольного пункту в’їзду виїзду «Мар’їнка».  Постраждалих серед українських захисників немає.

  На адміністративній межі з АР Крим прикордонниками Бердянського та Херсонського загонів над тимчасово окупованою територією фіксували польоти двох безпілотних літальних апаратів та реактивного літака. Проінформовано взаємодіючі підрозділи ЗСУ.

  Прикордонниками Краматорського загону затримано три автомобілі, які намагались перемістити на підконтрольну бойовикам територію продукти харчування на 130 тисяч гривень та трикотажні вироби. Ще два транспортні засоби з вантажем одягу прикордонники Донецького загону спільно з представниками фіскальної служби зупинили у контрольному пункті «Новотроїцьке». Виявлені товари вартістю понад 50 тисяч гривень вилучили.