• In English
 • У Мінкультури відбулося установче засідання Міжвідомчої робочої групи з протидії екстремізму на релігійному ґрунті
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 11:46

  Заступник Міністра культури з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко провів установче засідання Міжвідомчої робочої групи з протидії екстремізму на релігійному ґрунті. У засіданні взяли участь уповноважені представники зацікавлених центральних органів виконавчої влади та депутатського корпусу.

  Міжвідомча робоча група обговорила питання напрацювання підходів до ефективної взаємодії органів державної влади, а також розглянула актуальні питання сучасної ситуації щодо проявів екстремізму на релігійному ґрунті, порушень чинного законодавства у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій.

  Під час свого виступу Андрій Вітренко зазначив: «Війна на Сході України має визначну релігійну складову, наявні деструктивні прояви у діяльності окремих релігійних організацій, присутні факти не толерантного ставлення до представників інших віросповідань, існують конфлікти на релігійному ґрунті та інші проблеми. Діяльність Міжвідомчої робочої групи з протидії екстремізму на релігійному ґрунті має бути спрямована на пошук шляхів розв’язання цих проблем, сприяти утвердженню в державі справжнього захисту прав і свобод людини, зокрема права на свободу совісті та віросповідання».

  Довідково

  Міжвідомча робоча група з протидії екстремізму на релігійному ґрунті була утворена на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17 листопада 2015 р. № 46610/0/1-15 та доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України від 23 грудня 2015 р. № 46610/2/1-15.