• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 09:25

  Учора в контрольних пунктах в'їзду-виїзду в районі проведення АТО відмічається певне збільшення пасажиро-транспортного потоку на всіх напрямах. Щоб забезпечити належний пропуск транспортних засобів та осіб, які перетинали лінію розмежування, на кілька годин продовжувався термін роботи КПВВ «Новотроїцьке».

  Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Мар’їнка» – 5560 осіб та 1197 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 5605 осіб та 1385 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 2507 осіб та 680 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2900 осіб.

  Учора в контрольному пункті «Мар’їнка» прикордонники зафіксували спробу дачі неправомірної вигоди. Кошти у розмірі 500 гривень пропонувала громадянка України, яка слідувала в Донецьк. У такий спосіб вона намагалася «вирішити питання» аби  її автомобіль «ВАЗ» пропустили без перевірки, адже він був запакований різними товарами. На таку пропозицію громадянка України отримала категоричну відмову. Також по даному факту прикордонники поінформували Національну поліцію в Донецькій області. Державна прикордонна служба України черговий раз звертається до громадян не намагатися у будь-який спосіб, у тому числі шляхом пропонування коштів, впливати на прийняття правового рішення прикордонниками. За спробу дачі хабара передбачена кримінальна відповідальність. 

  Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через КПВВ «Мар’їнка» на в`їзд очікувало 350 автомобілів та на виїзд 250 транспортних засобів. У «Новотроїцькому» на в’їзд прямувало 20 авто, а на виїзд 40. Черг на «Гнутовому»  не було.