• In English
 • Ми мусимо завершити усі започатковані проекти Мінагрополітики, - Олексій Павленко
  опубліковано 09 лютого 2016 року о 20:01

  Під час зустрічі бізнес визнає, що зменшено корупцію на місцях, чиновники перестали брати кошти, коли продукція йде «від поля до порту». Здійснюється дерегуляція, скасовано бюрократичну сертифікацію, форму №2, спрощено логістичну процедуру. Про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі «ICTV».

  «Ми забезпечили повністю продуктами харчування не тільки країну, але ще 140 млн. людей на планеті. Наша продукція експортується в 190 країн світу. Отримано рекордний в історії України експорт зернових – 35 млн. тонн, рекордна валютна виручка на рівні 11 млрд. доларів США», - повідомив Міністр.

  Він наголосив, що головне питання – це започаткування великої кількості нових проектів. «Ми підписали Меморандум із Європейським інвестбанком на 400 млн. доларів. Це майже 10 млрд. гривень. Започатковано значний проект із зрошення п’яти областей України. Це потужний проект із соціальним ефектом, майже 100 тисяч робочих місць, це 1,5 млрд. доларів потенційних інвестицій», - зауважив про розпочаті проекти Міністр. 

  Олексій Павленко переконаний, що Україна є значним гравцем на світовому ринку продовольства. «Втричі збільшено експорт в Китайську Народну Республіку. Розпочато зону вільної торгівлі з ЄС. У минулому році ми відкрили ринки 9 країн для майже 80 компаній нашої м’ясної і молочної галузі. Останнє досягнення – 10 компаній отримали доступ до європейського ринку. Адже саме українська сертифікація якості молока визнана європейською», - повідомив Міністр.

  Водночас він наголосив, що всі розпочаті проекти необхідно завершити. «Наш підхід наступний – всі держпідприємства Мінагрополітики мають бути повністю роздержавлені і приватизовані. Ці проекти необхідно обов’язково завершити», - зауважив Олексій Павленко.