• In English
 • У Міністерстві закордонних справ України відбулася презентація інформаційного проекту "ТОП-5 новин про Крим"
  опубліковано 09 лютого 2016 року о 17:26

  9 лютого в Міністерстві закордонних справ України відбулася презентація інформаційного проекту «ТОП-5 новин про Крим». Це перша ініціатива, покликана збільшити присутність проблематики Криму в інформаційному просторі України та за її межами.

  Ідея проекту належить Міністерству інформаційної політики, його реалізація є результатом співпраці Міністерства закордонних справ, Українського кризового медіа центру та інтернет-видання кримських новин QHA (Qirim Haber Ajansi).

  «ТОП-5 новин про Крим» стане інструментом передачі українській та іноземній аудиторії основних сигналів про події в Криму та повідомлятиме про правопорушення на окупованому півострові.

  «Цим проектом ми будемо формувати свідомість і доносити те, що відбувається в Криму, до людей, від рішень яких залежить майбутнє не тільки Криму, але й України», - повідомила на презентації радник МІП з питань Криму Еміне Джеппар.

  Посол з особливих доручень МЗС Дмитро Кулеба пояснив, як буде реалізовуватися проект: «Щотижнева розсилка коротких новин про Крим буде здійснюватися на адреси іноземних журналістів та експертів, а також урядовців іноземних держав та організацій, які опікуються темою України, – всі вони будуть отримувати оперативні новини з Криму. Ми станемо ворожими голосами для російських окупантів і будемо інформувати світ про те, що насправді відбувається в Криму».

  «ТОП-5 новин про Крим» стане одним з проектів в інформаційній кампанії держави на 2016 рік з деокупації Криму.