• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 09 лютого 2016 року о 12:55

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування в районі проведення АТО.

  За добу обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом із військовослужбовцями ЗСУ, не було. 

  На маріупольському напрямку, а також над акваторією Азовського моря прикордонники зафіксували польоти трьох безпілотних літальних апаратів, які незаконні збройні формування використовують для здійснення повітряної розвідки. Ще один безпілотник прикордонники Херсонського загону виявили над тимчасово окупованою територією АР Крим. Поінформовано взаємодіючі підрозділи ЗСУ.

  На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» прикордонним нарядом затримано автомобіль з вантажем одягу та взуття, який прямував на підконтрольну бойовикам територію. Конфіскат вартістю 24 тисячі гривень передали представникам зведеної мобільної групи.

  Також через контрольний пункт «Мар’їнка» проїхали три вантажні автомобілі з гуманітарною допомогою для жителів Донецької області. Вантажівки везли майже 7 тонн будівельних матеріалів та побутових приладів від чеської благодійної організації під егідою ООН «Людина в біді».