• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 08 лютого 2016 року о 13:20

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  За добу обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. 

  На маріупольському напрямку різко активізувались польоти безпілотних літальних апаратів, які незаконні збройні формування використовують для здійснення повітряної розвідки. Загалом вчора в районі Маріуполя та прилеглих населених пунктах прикордонники зафіксували 11 безпілотників. Ще один літальний апарат наряд виявив на Луганщині поблизу населеного пункту Щастя. Поінформовано взаємодіючі підрозділи ЗСУ.

  Автомобіль з вантажем одягу, попередньою вартістю майже 1 мільйон 200 тисяч гривень, зведена мобільна група зупинила в районі населеного пункту Катеринівка, що на Донеччині. Водій намагався доправити вантаж на неконтрольовану територію поза межами визначених дорожніх коридорів. Конфіскат передано представникам фіскальної служби. Ще одну автівку з вантажем м’яса вагою близько 300 кілограмів прикордонники Краматорського загону зупинили на блокпосту «Солодке».

  Також прикордонники Луганського загону зупинили на блокпосту «Новоайдар» вантажівку з близько 10 тоннами дизельного пального та устаткуванням для обробки деревини без відповідних документів. Вантаж вартістю понад 150 тисяч гривень передано представникам зведеної мобільної групи.