• In English
 • Голова ДФС Роман Насіров відкрив Луцьке управління Офісу великих платників податків
  опубліковано 08 лютого 2016 року о 09:34

  Перший Офіс великих платників податків, який було створено у рамках реформи Центрального офісу з обслуговування великих платників податків та глобальної реформи ДФС, було відкрито 5 лютого у Луцьку. Це стало черговим кроком у напрямку перетворення ДФС на сервісну службу, яка працює за світовими стандартами, зокрема, щодо оптимізаціїструктури та бізнес-процесів.

  Відтепер податковий супровід та обслуговування двадцяти волинських та 8 рівненських підприємств, що відповідають критеріям великого платника податків, здійснюватиметься у Луцькому управлінні СДПІ з обслуговування великих платників податків у м. Львові Міжрегіонального головного управління ДФС.

  «Значення офісу великих платників у податковій реформі дуже важливе, адже 60 відсотків надходжень в Україні забезпечує великий бізнес. Приємно констатувати, що майже тридцять великих компанійбудуть обслуговуватись у новомуофісі, де створені якнайкращі умови для ведення бізнесу», - зазначив Голова ДФС Роман Насіров під час урочистого відкриття спеціалізованого офісу для великих платниківна Волині.

  Він наголосив, що Державна фіскальна служба як партнер бізнесу допомагатиме платникам податків, створюватиме умови та стимули для плідної діяльності і розвитку підприємництва.

  «Відкриття офісу для великого бізнесу – гарний крок вперед, адже тепер регіон стає ще більш привабливим для інвестора.А це своєю чергою стимулюватиме і соціальний розвиток краю», - підкреслив Роман Насіров.

  Як свідчить аналітика, кожна п’ята гривня, сплачена до державного бюджету на Волині у 2015 році, – це податки від великого бізнесу.При цьомуз області до бюджету перераховується 60 % від загальної суми податку на прибуток, сплаченого великими компаніями. Крімтого, вони забезпечують робочими місцями близько 18 тисяч працівників.

  Завдяки сумлінній роботі волинського бізнесу у 2015 році до зведеного бюджету надійшло понад 440 мільйонів гривень.

  До речі, створення офісу для обслуговування великого бізнесу саме у Луцьку ініціювали як представники підприємництва, так і низка громадських інституцій.

  «Висловлюю щиру вдячність Голові ДФС за підтримку наших ініціатив. Співпраця ДФС і виконавчої влади регіону вже має перший позитивний результат. Це однозначно сприятиме комфортному податковому клімату та розвитку бізнесу», - наголосив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

  Діяльність офісу з обслуговування великих платників податків у Луцьку сприятиме збільшенню надходжень до бюджетів всіх рівнів. Зокрема, завдяки відрахуванням податку на прибуток великими платниками податків, які проводитимуть сплату за своїм фактичним місцезнаходженням, бюджет області щорічноможе отримати від 20 до 30 мільйонів гривень додаткових надходжень.

  Протягом лютого планується відкриття ще 4 таких управлінь в інших регіонах країни.