• In English
 • Міністр оборони України провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні
  опубліковано 05 лютого 2016 року о 14:54

  Сьогодні, 5 лютого, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.

  Міністр оборони України привітав Юріса Пойканса з призначенням на посаду та висловив переконання, що його призначення сприятиме подальшому розвитку і зміцненню двостороннього українсько-латвійського співробітництва та співпраці Європейського Союзу і України.

  Генерал армії України Степан Полторак подякував Юрісу Пойкансу за послідовну підтримку і допомогу з боку Уряду та народу Латвії.

  «Латвія є однією з перших країн, які прийшли нам на допомогу з самого початку російської агресії проти України», – підкреслив Міністр оборони України.

  Під час зустрічі було обговорено поточну ситуацію в Україні, зокрема, у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, а також актуальні питання двостороннього співробітництва.

  Сторони підкреслили важливість виконання Мінських угод.

  Керівник вітчизняного оборонного відомства також поінформував Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні щодо ходу реформування Збройних Сил України.

  Обговорюючи стан двостороннього співробітництва в оборонній сфері, сторони домовилися продовжити співпрацю за напрямами навчання і підготовки особового складу, участі у двосторонніх та багатосторонніх навчаннях і тренуваннях тощо.

  Генерал армії України Степан Полторак окремо подякував латвійській стороні за допомогу у лікуванні та реабілітації українських військовослужбовців, які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції.

  Своєю чергою Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні відзначив впевнений розвиток Збройних Сил України та підкреслив важливість обміну досвідом між оборонними відомствами двох країн. Він запевнив у готовності латвійської сторони продовжувати надавати підтримку в лікуванні та реабілітації військовослужбовців-учасників АТО, а також організації дозвілля дітей загиблих українських героїв.

  Юріс Пойканс наголосив на готовності проводити в Латвії курси з вивчення англійської мови для українських військових.