• In English
 • Жодне село не повинно залишитися без уваги поліції, - Хатія Деканоідзе
  опубліковано 03 лютого 2016 року о 20:08

  Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе разом із очільником Київської обласної поліції Вадимом Трояном відвідали Білоцерківський відділ поліції, де проконтролювали роботу новостворених груп реагування патрульної міліції.

  Заступник глави НПУ Костянтин Бушуєв і начальник поліції Київщини Вадим Троян розповіли, як працюватимуть групи реагування патрульної поліції.

  За словами Хатії Деканоідзе, правоохоронці і громада спільними зусиллями мають зробити місто безпечним. Причому це стосується не лише міст-мільйонників, але й менших міст, адже поліція повинна дійти до кожного села.

  "Щоб жодне місто, жоден маленький населений пункт не залишився без уваги поліції", – підкреслила Хатія Деканоідзе.

  Глава Національної поліції також зазначила, що люди мають відчувати реакцію на свої звернення.

  Начальник ГУНП в Київській області Вадим Троян зазначив, що змінився сам вид патрулювання правоохоронців. Завдяки цьому вдалося збільшити швидкість реагування на звернення громадян і зменшити час для прибуття поліцейських на виклик. Він також висловив сподівання, що за місяць вже стануть відчутними результати цього нововведення.

  Нагадаємо, що сьогодні, 3 лютого, у м. Біла Церква розпочали свою роботу групи реагування патрульної поліції (ГРПП). 12 нарядів, що складаються з двох працівників поліції, щоденно будуть заступати на патрулювання у місті та районі. Швидкість реагування наразі складає до 7 хвилин по місту і до 20 хвилин – до найвіддаленішого населеного пункту.