• In English
 • На Дніпропетровщині понад 100 демобілізованих вивчають на курсах англійську та IT-технології
  опубліковано 03 лютого 2016 року о 12:40

  Підвищити рівень знань та здобути нову спеціальність – таку перспективу відкривають перед демобілізованими безкоштовні навчальні курси, організовані ОДА. На них воїниАТО вивчають англійську, комп’ютерні програми, основи web-дизайну. Наразі навчаються більше сотні бійців. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Ми вже маємо перший випуск демобілізованих, які закінчили  IT-курси та отримали сертифікати. Сьогодні за партами – понад 100 бійців, майже стільки вже закінчили навчання. Це курси комп’ютерної грамотності, РНР-програмування, web-дизайну, англійської мови. Ще є водійські. Вони для тих, хто бажає працювати на громадському транспорті. Навчальні курси допомагають воїнам АТО адаптуватися у мирному житті та знайти нову роботу», – зазначив Валентин Резніченко.

  Цієї п’ятниці стартують чергові IT-курси для демобілізованих. Нині комп’ютерну грамотність підвищують майже півсотні військовослужбовців, для трьох десятків – навчання позаду.

  Курси тривають понад три місяці. По закінченні випускники отримують сертифікати.

  Запис на освітні курси триває. Подати заявку може кожен бажаючий. Для цього при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує безпосередню участь в АТО.

  Військовослужбовцям, які бажають підвищити рівень знань та опанувати нову професію, слід звертатися до Центру допомоги бійцям АТО та їх сім'ям при Дніпропетровській ОДА за адресою: пр. Кірова, 1 (1-й поверх), каб.105, або за телефоном: (056) 742-86-62.