• In English
 • Арсеній Яценюк - місцевій владі: "Наше спільне завдання - проводити реформи. Від самого верху до самого низу всі несуть відповідальність перед громадянами"
  опубліковано 03 лютого 2016 року о 12:19

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає від органів місцевої влади працювати на свою територіальну громаду: «Це наше спільне завдання  - проводити реформи. Це означає, що від самого верху до самого низу всі несуть повноту відповідальності перед громадянами країни», - наголосив Глава Уряду в середу, 3 лютого, під час церемонії запуску груп швидкого реагування патрульної поліції у Білій Церкві на Київщині.

  Арсеній Яценюк: підкреслив, що реформа правоохоронної системи – «це тільки один із елементів реформ в країні»: «Не можна провести реформу міліції, перетворити її в поліцію і залишити все інше, як було»

  Він нагадав, що торік Уряд провів децентралізацію, передавши «дуже багато фінансового ресурсу з Києва на місця»: «Раніше ті кошти, які збиралися виключно в Києві, попали у місцеві бюджети».

  Арсеній Яценюк звернувся до міського голови Білої Церкви, керівника районної адміністрації та всієї місцевої влади: «Дядько з Києва не буде приїжджати сюди і ремонтувати заклади культури, охорони здоров'я і освіти».

  «У мене як Прем'єр-міністра є вимога до органів місцевої влади – вони повинні працювати на свою територіальну громаду. Вони повинні ремонтувати школи, лікарні, вулиці, відновлювати інфраструктуру і проводити реформи кожен на своєму місці», - сказав Глава Уряду.

  «Це наше спільне завдання - проводити реформи. Це означає, що від самого верху до самого низу всі несуть повноту відповідальності перед громадянами країни», - сказав Глава Уряду.