• In English
 • Ігор Жданов зустрівся із Посланником Генсекретаря ООН з питань молоді Ахмадом Альхендаві
  опубліковано 03 лютого 2016 року о 10:42

  Під час робочої поїздки до Сполучених Штатів Америки Міністр молоді та спорту Ігор Жданов провів робочу зустріч з Посланником Генсекретаря ООН Ахмадом Альхендаві.

  «Ми щиро вдячні Організації об’єднаних націй за співпрацю та допомогу в реалізації українських реформ в сфері молодіжної політики. Зокрема в розробці Закону України «Про молодь», проведенні дослідження «Молодь України - 2015», запуску порталу безкоштовних профорієнтаційних тестів «Моя кар’єра» та багатьох інших корисних проектів для нашої молоді», – зазначив Ігор Жданов під час зустрічі.

  Також Міністр назвав надзвичайно правильним кроком прийняття Радою безпеки ООН резолюції 2250 «Молодь, мир та безпека». Під час зустрічі він наголосив на важливості її повної імплементації. Україна активно долучатиметься до впровадження положень резолюції на національному рівні, особливо з огляду на триваючу зовнішню агресію Росії.

  Ігор Жданов запросив пана Альхендаві відвідати з офіційним візитом Україну у червні 2016 року. Посланник Генсекретаря ООН погодився та запропонував в рамках свого візиту детальніше опрацювати питання реалізації нових проектів в Україні за грантової допомоги ООН.