• In English
  • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
    опубліковано 03 лютого 2016 року о 10:06

    У контрольних пунктах в'їзду-виїзду, що на лінії розмежування, пасажиро-транспортний потік залишався динамічним. Наразі усі КПВВ працюють в штатному режимі, окрім  КПВВ «Зайцеве».  Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Зайцеве» відповідно до рішення штабу АТО тимчасово призупиняються пропускні операції. В першу чергу це пов’язане з ситуацією, що склалася на даному напрямку, зокрема збільшенням провокаційних обстрілів з боку російських найманців та загрозою для життя і здоров’я мирних жителів, які перетинають лінію розмежування.  Роботу КППВ буде відновлено лише після стабілізації ситуації. В свою чергу Державна прикордонна служба України посилює роботу інших контрольних пунктів в'їзду-виїзду додатковими прикордонними нарядами та робочими місцями, через прогнозоване збільшення на них пасажиро-транспортного потоку.

    Загалом через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 6450 осіб та 1270 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» – 3980 осіб та 1160 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 5020 осіб та 1510 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 2050 осіб та 540 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2435 осіб.

    Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування значних скупчень автомобілів не фіксувалося. На «Мар’їнці» на в’їзд та виїзд перебувало 150 та 100 транспортних засобів. В контрольному пункті «Новотроїцьке» 10 авто очікувало на в’їзд та 15 на виїзд. Черг у «Гнутовому» не було.