• In English
 • Уряд затвердив звіт про хід та результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році
  опубліковано 01 лютого 2016 року о 13:57

  Сьогодні, 1 лютого, Кабінет Міністрів України затвердив на своєму засіданні звіт про хід та результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році та прийняв рішення про подання його до Верховної Ради України для розгляду в установленому порядку.

  «Сьогодні зранку ми на своєму засіданні ухвалили розпорядження «Звіт про хід та результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році». Звіт містить 11 розділів, по всіх розділах коаліційної угоди. І тому є необхідні регламентні терміни для всіх структур Парламенту, аби розглянути детально всі факти, які викладені по розділах у цьому звіті», - повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко під час засідання погоджувальної ради ВР.

  Він також додав, що члени Кабінету Міністрів готові «у будь-якому форматі, у будь-який час очно, заочно, перехресно доповідати про свою діяльність протягом 2015 року, як уже неодноразово це робили».

  Нагадаємо, відповідно до Регламенту Верховної Ради України Кабінет Міністрів України має подати до Верховної Ради звіт у 45-денний строк після закінчення попереднього року.