• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 01 лютого 2016 року о 13:58

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  За добу обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. Безпілотні літальні апарати, які використовуються незаконними збройними формуваннями для здійснення повітряної розвідки, прикордонниками не фіксувалися.

  На адміністративній межі прикордонники Бердянського загону  зафіксували політ російського літака Су-24, який рухався над тимчасово окупованою територією АР Крим.

  Значну кількість валюти виявили вчора у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби. Під час перевірки позашляховика «Фольксваген» оглядова група знайшла в салоні автівки сховок з 260 тисячами доларів США, які громадянин України віз на неконтрольовану територію. Виявленні кошти та транспортний засіб передано представникам фіскальної служби.

  Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» прослідував  вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем для жителів Донецька. Вантажівка перевозила понад 20 тонн продуктових наборів від благодійної організації «Людина в біді».