• In English
 • Володимир Лапа: Наше завдання - у стислі терміни створити ефективну та проєвропейську систему контролю
  опубліковано 01 лютого 2016 року о 11:33

  Нам необхідно об’єднати зусилля, щоб у максимально стислі терміни завершити процес утворення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. При цьому ми повинні зробити все можливе, щоб в Україні з’явився не просто ще один контролюючий орган, а була створена високоефективна, сучасна, прогресивна та дружня до бізнесу система контролю. На цьому наголосив Перший заступник Голови Держпродсподживслужби Володимир Лапа, звертаючись до учасників наради за підсумками роботи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України за 2015 рік.

  «Процес створення служби досить непростий, оскільки він торкається долі декількох органів. На центральному рівні ми знаходимо можливість для комунікації з вирішення всіх проблемних моментів, які виникають у рамках цього процесу. Ми маємо досить стислі графіки, тому таке порозуміння необхідно шукати й на регіональному рівні і максимально оперативно та злагоджено відпрацьовувати всі питання, щоб ми безболісно, ефективно та швидко забезпечили процес об’єднання функцій та створення нової потужної, ефективної та прогресивної Служби», - наголосив Володимир Лапа.

  За його словами, уже є прогрес у вирішенні питання фінансування Держпродспоживслужби – Кабінет Міністрів схвалив відповідне розпорядження. Також є розуміння стосовно кадрового забезпечення Служби.

  «На нас покладаються великі завдання і очікування, але разом з цим є відповідна підтримка - нам йдуть назустріч. У нас є всі шанси створити систему державного контролю, яка буде відповідати європейському рівню», - заявив Володимир Лапа.

  Разом з цим Володимир Лапа звернувся до інспекторів всіх рівнів з проханням більш відповідально виконувати свої функції: «Ваша діяльність – як під мікроскопом. Тому необхідно дуже ретельно підходити до виконання всіх функцій і завдань. Це стосується як роботи на внутрішньому ринку, так і питань експорту і відкриття нових ринків».