• In English
 • Держпродспоживслужба закликає споживачів долучитися до перевірки якості палива на заправках
  опубліковано 28 січня 2016 року о 12:45

  Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка Держпродспоживслужба на основі скарг споживачів, які надходили за останній період в органи Держспоживінспекції, здійснює перевірку якості нафтопродуктів на автозаправках роздрібних операторів моторних палив в усіх регіонах України.

  За інформацією Першого заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів – Голови комісії з реорганізації Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Володимира Лапи, такі перевірки будуть проведені протягом найближчих двох тижнів.

  При цьому він закликав споживачів, які зіткнулися з проблемою низької якості моторного палива на АЗС, звертатися з відповідними скаргами до територіальних підрозділів Держспоживінспекції. У своїх зверненнях необхідно чітко вказати назву юридичної особи, місце розташування автозаправної станції, вид палива, а також долучити чек про купівлю цієї продукції.

  «Захист споживачів – одне із основних завдань Держпродспоживслужби, яка налаштована суттєво активізувати роботу в цьому напрямку. Ми сподіваємося, що з вашою допомогою діяльність Держпродспоживслужби матиме відчутну користь для суспільства», - наголосив Володимир Лапа.