• In English
 • Моніторинг МІП у зоні АТО: 70% жителів міста Часів Яр Донецької області мають кабельне телебачення, яке транслює лише українські телеканали
  опубліковано 27 січня 2016 року о 11:40

  Продовжуючи моніторингову місію Міністерства інформаційної політики України, радник Міністра з питань телерадіомовлення Олександр Бригинець відвідав місто Часів Яр Донецької області.

  «Провівши зустріч з міським головою Ольгою Опанасенко, з’ясувалося, що ситуація з відновлення українського мовлення в цьому регіоні не критична, але працювати є над чим. Місто знаходиться до окупованих територій на відстані 20 км. Тут ловить сигнал від передавачів, які розміщені в Артемівську. 70% жителів мають кабельне телебачення, яке, звичайно ж, транслює лише українські телеканали», - повідомляє радник Міністра із зони АТО. Радник також додав, що раніше телесигнал місто отримувало з телевежі на Карачуні, яка була зруйнована внаслідок воєнних дій. Тому після її відбудови, а це орієнтовно квітень 2016 року, українське мовлення повністю покриє регіон.

  Олександр Бригинець також зауважив, що під час опитування місцевих жителів з’ясувалося, що сепаратистські телеканали не достають до міста Часів Яр, але деякі радіохвилі тут наявні. Це дратує місцевих, які хочуть щонайшвидше відмежуватися від ворожого ефіру.

  Нагадаємо, що з нового року моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України продовжує свою роботу в зоні АТО. В рамках візитів місії так само перевірятиметься інформація на присутність в ефірі ліцензованого та неліцензованого українського мовлення, в тому числі мовлення Російської Федерації та сепаратистів. Моніторингова група працюватиме вздовж усієї лінії зіткнення.