• In English
 • Міністр фінансів Наталія Яресько: "Вже на початку лютого ми плануємо представити проект закону про уповноважених економічних операторів"
  опубліковано 26 січня 2016 року о 18:06

  Вже на початку лютого Міністерство фінансів України планує представити проект закону про уповноважених економічних операторів. Про це заявила Міністр фінансів Наталія Яресько під час прес-конференції в Кабінеті Міністрів України.

  За її словами, розроблений закон встановлюватиме процедуру визнання підприємств уповноваженими економічними операторами, тобто визначатиме вичерпний перелік критеріїв, виконання яких надасть підприємствам можливість імпортувати товари з використанням спеціальних спрощень митного оформлення.

  «Відповідний законопроект передбачає, що підприємства, які не відповідають критеріям, не зможуть користуватися суттєвими спрощеннями при митному оформленні товарів. Таким чином, можливостей у недобросовісного бізнесу мінімізувати податкові зобов’язання та возити контрабанду значно поменшає», - зазначила з цього приводу Наталія Яресько

  Міністр фінансів також підкреслила, що відповідний проект закону ґрунтується на зобов’язаннях України в рамках Угоди про асоціацією між Україною та ЄС, зокрема, в питаннях митного співробітництва та наближення українського законодавства до європейських стандартів.

  "Після презентації даного законопроекту ми сподіваємося на конструктивне обговорення його з громадськістю та бізнесом, після чого подамо його на розгляд Уряду та Верховної Ради", - зазначила Міністр фінансів.