• In English
 • Олексій Павленко: Біопаливо дозволить Україні здобути енергетичну незалежність
  опубліковано 22 січня 2016 року о 10:55

  Міністерство аграрної політики та продовольства України підтримує розвиток виробництва біопалива та його використання у побутових і промислових цілях. Зокрема, підприємствами агропромислового комплексу запроваджено ряд організаційних і технічних заходів щодо заміни газу біопаливом. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

  «На моє переконання, за складних економічних умов використання альтернативних джерел палива має суттєве значення для забезпечення стійкого розвитку аграрного сектору України. А якщо говорити загалом про країну, то альтернативне паливо дозволить Україні швидше здобути енергетичну незалежність», - наголосив Міністр.

  Він зазначив, що споживання біологічних видів палива позитивно вплине на розвиток агросектору. Тим більше, що в Україні існують непогані перспективи для його виробництва.

  «Попереду нас чекають весняно-польові роботи. На фоні того, що більша частина нафтопродуктів імпортується, а це - 85%, ціни на дизпаливо і бензин суттєво залежать від курсу долара та сезонного збільшення попиту на пальне на ринку». В умовах зростання цін на паливо та необхідності зменшення залежності від імпорту енергоносіїв, Україні варто переорієнтуватися на виробництво біопалива», - впевнений Олексій Павленко.

  «Для нас біоетанольний напрям має стати також одним із ключових у 2016 році. Адже аграрний сектор – це невичерпний постачальник продукції для біоетанолу. А відтак, ми маємо усі шанси стати енергетично незалежною країною», - підсумував голова аграрного відомства.