• In English
 • Вперше в країні проведено комплексний огляд сектору безпеки і оборони України, - Степан Полторак
  опубліковано 21 січня 2016 року о 13:24

  «Сьогодні питання оборонного будівництва є одним з найважливіших у державі, і від того, наскільки ефективно ми будемо його вирішувати, буде залежати рівень безпеки України».

  Про це сьогодні, 21 січня, зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час круглого столу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

  «Необхідно зазначити, що 2014 та 2015 роки, які пережила наша держава, були дуже важкими. Одночасно з протидією агресії з боку Росії Україна була змушена відновлювати боєздатність армії, щоб захистити свою територіальну цілісність, – підкреслив генерал армії України Степан Полторак. – Нам довелося розробляти і удосконалювати законодавчі та інші документи, які охопили весь комплекс оборонної проблематики».

  Також очільник оборонного відомства наголосив, що на виконання рішення Президента України щодо підвищення ефективності планування у секторі безпеки і оборони вперше в країні проведено комплексний огляд сектору безпеки і оборони України.

  «Президент України у травні 2015 року затвердив Стратегію національної безпеки, яка визначила необхідність створення нової системи національної безпеки та створення ефективного сектору безпеки і оборони, відновлення територіальної цінності і суверенітету держави», – зазначив він.

  Керівник оборонного відомства зауважив, що Уряд забезпечив фінансування відповідно до потреб оборони. Так, у 2015 році бюджет оборони складав 52 млрд. грн., у 2016 році – 55,5 млрд. грн.