• In English
 • Відтепер і солдат, і генерал в зоні проведення АТО отримуватиме однакову грошову винагороду, - Степан Полторак
  опубліковано 21 січня 2016 року о 13:19

  Відтепер і солдат, і генерал в зоні проведення АТО отримуватиме однакову грошову винагороду. Про це під час брифінгу повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

  Очільник оборонного відомства зазначив, що з метою впорядкування виплати винагороди військовослужбовцям за участь в антитерористичній операції Кабінет Міністрів України надав можливість керівникам міністерств і відомств, особовий склад яких бере участь в операції, оперативно в межах бюджетних призначень встановлювати розмір та здійснювати виплату винагороди за участь в АТО. Відповідну постанову № 18 ухвалено під час засідання Уряду 20 січня 2015 року.

  Міністр повідомив, що сьогодні підпише наказ, яким буде встановлено грошову винагороду за участь в АТО. Вона буде однаковою як для солдата, так і для генерала.

  «Життям на фронті всі ризикують однаково – і солдат першого року служби, і генерал, що служить довгі роки. А ось винагороду за участь в АТО отримують у різних розмірах. Цю несправедливість необхідно виправити. Тому ми маємо і суми грошової винагороди за перебування в АТО платити однакові, незалежно від звань, вислуги років та посад, – зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

  За словами Міністра, грошова винагорода за участь в АТО буде встановлена у двох розмірах: для тих, хто несе службу на лінії бойового зіткнення, і для тих, хто знаходиться в інших районах проведення антитерористичної операції.