• In English
 • Залізничникам вдалося забезпечити рух поїздів по всій території України та максимально скоротити їх затримки, незважаючи на негоду
  опубліковано 19 січня 2016 року о 11:24

  Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» дякує працівникам галузі, які беруть участь у ліквідації наслідків снігової стихії. Завдяки титанічним зусиллям залізничників вдалося забезпечити рух поїздів по всій території України та максимально скоротити їх затримки.

  Для забезпечення руху поїздів роботи з прибирання снігу не припиняються ні вдень, ні вночі. Лише за минулу добу з залізниць України вивезено понад 30 тис. куб. м снігу. Для ліквідації снігових заметів виїхало 65 одиниць снігоприбиральної техніки і працювало понад 12,5 тис. залізничників. Від снігу очищено 21 тис. стрілочних переводів, 216 станційних, 1708 під’їзних колій та 974 пасажирські платформи.

  Наймасштабніші роботи з очищення залізничної інфраструктури від снігу були проведені на Південній залізниці: прибрано понад 9,5 тис. куб. м снігу. На Придніпровській – 9 тис. куб. м, Одеській –7,8 тис. куб. м та Південно-Західній залізницях – прибрано 3,7 тис. куб. м снігу. 

  Нагадаємо, що для роботи в зимовий період у кожному регіоні створені оперативні штаби, які координують роботи зі снігоборотьби. У цілому до виходу на колію готові 121 одиниця снігоочисної техніки та 101 одиниця снігоприбиральної техніки. Також 2381 стрілочний перевід обладнано системою електрообігріву та 13370 – системою пневмообдуву.

  Укрзалізниця просить вибачення за можливі затримки поїздів через циклон, який наразі панує над територією України. Сподіваємося, що пасажири з розумінням поставляться до ситуації, що склалася. Залізничники роблять усе можливе для якнайшвидшого налагодження курсування всіх поїздів згідно з графіком.